VI Powiatowy Dzień Talentu

Szanowni Dyrektorzy Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Szkół Ponadgimnazjalnych
W 2019 roku po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w VI Powiatowym Dniu Talentu. Przedsięwzięcie to wpisało się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszym powiecie.
Gala utalentowanych uczniów odbędzie się 12 czerwca (środa) 2019 r. o godz. 9.00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury, Giżycko, ul. Konarskiego 8.
Prosimy Państwa o wytypowanie maksymalnie trzech reprezentantów szkoły (indywidualny uczestnik, duet lub zespół) w wybranych kategoriach ujętych w regulaminie. Dyrektorów szkół prosimy o wyznaczenie spośród nauczycieli opiekuna reprezentacji, który do 19 kwietnia zgłosi uczniów, a następnie będzie towarzyszył uczestnikom podczas występów finałowych.

Proszę o zachęcenie uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu. Wspieranie i motywowanie ucznia w rozwijaniu jego talentów jest ważnym zadaniem szkoły. Planowane działanie wpisuje się w wymagania Państwa wobec szkół i placówek dotyczące wspomagania rozwoju uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z koordynatorem VI Powiatowego Dnia Talentu Hanną Buszko: 87 428 33 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1. Regulamin uczestnictwa
2. Karta zgłoszenia

Bożena Giedziuszewicz
Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji
w Giżycku

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.