Kolory jesieni

kolory jesieniUwaga! Uwaga! Uwaga!
Tylko przez tydzień w oknach Zespołu Szkół Zawodowych (od ul. Kościuszki) można oglądać przepiękną wystawę prac uczniów I kl. Technikum oraz II kl.b Branżowej Szkoły I Stopnia. ”Kolory Jesieni” – to zbiór niesamowitych zdjęć wykonanych podczas lekcji: Plastyki oraz Aktywni i Kreatywni. Przygotowania do przedsięwzięcia rozpoczęły się już we wrześniu, kiedy jeszcze lekcje odbywały się w systemie stacjonarnym i kiedy można było wspólnie wyjść na praktyczne zajęcia całą klasą poza szkołę. Na początku należało wykonać zdjęcia. Młodzież swoje jesienne inspiracje mogła zaczerpnąć w parku niedaleko szkoły oraz w parku przy ul. Gdańskiej w Giżycku. Następnie dzięki współpracy z Powiatową Biblioteką Pedagogiczną w Giżycku działającą przy PORE - grupa uczniów mogła uczestniczyć w zajęciach praktycznych przybliżających sztukę czerpania papieru, który następnie został wykorzystany jako element wystawy. W kolejnym etapie po wydrukowaniu zdjęć w szkole; dzięki pomocy p. Ani z Biblioteki Pedagogicznej - prace zostały oprawione.
W czasie pandemii niestety nie ma możliwości obejrzenia tej wspaniałej wystawy „w murach” szkoły stąd pomysł, aby była ona ogólnodostępna „na murach” a raczej w jej oknach.
Serdecznie Wszystkich ZAPRASZAMY, przyjdźcie, zobaczcie - życzymy wspaniałych doznań :)
Drodzy uczniowie BRAWO - :)!!!

Prezentacja w formacie PowerPoint lub w wersji .pdf

K. Rzeczycka

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.