Akademia Malucha

Drodzy Rodzice! Od października ponownie rusza Akademia Malucha! 

ZAPISY TELEFONICZNE : 87 428 33 15 LUB OSOBISTE W SEKRETARIACIE POWIATOWEGO OŚRODKA ROZWOJU EDUKACJI W GIŻYCKU UL. SMĘTKA 5.

AKADEMIA MALUCHA – to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2,5-5 lat, prowadzone przez pedagoga, psychologa i logopedę. Dzieci w trakcie zabawy uczą się nawiązywania i budowania wzajemnych relacji rówieśniczych, efektywnego komunikowania się, podstawowych reguł i zasad funkcjonowania społecznego. Tematyczne spotkania rozszerzają u dzieci zakres ogólnej wiedzy o świecie, wzbogacają zasób słów i pojęć, doskonalą umiejętności poznawcze jak również percepcję we wszystkich modalnościach. Maluszki poznają nowe techniki plastyczne, uczą się wierszyków, piosenek i zabaw jak również czynności samoobsługowych. Rodzice i opiekunowie mają możliwość rozszerzenia własnych doświadczeń i wiedzy w zakresie stymulacji i wspierania rozwoju dzieci jak również konsultacji psychologiczno-pedagogicznych dotyczących metod oddziaływań wychowawczych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki od godziny 9.30 do 11.45.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.