Zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018

Biblioteka, w roku szkolnym 2017/2018, poprzez różnorodne, autorskie zajęcia przygotowujące do świadomego i aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, pobudzające ciekawość świata, podejmujące tematy wychowawcze   i edukacyjne, promowała i upowszechniała czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Przygotowane  zajęcia w większości miały charakter interdyscyplinarny. Zapewniały dzieciom i młodzieży możliwość wspólnej zabawy i nauki, przygotowywały do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz kształtowały szereg ważnych kompetencji.
Wspierając szkoły i placówki oświatowe powiatu giżyckiego w realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego oraz kierunków polityki oświatowej  w bibliotece w roku szkolnym 2017/2018 odbyło się 47 zajęć edukacyjnych. W zajęciach uczestniczyło 939 przedszkolaków i uczniów oraz 96 nauczycieli.

Placówki współpracujące z nami w roku szkolnym 2017/18: Dom Dziecka, Gimnazjum w Wilkasach, Hufiec Pracy, I LO, II LO, MOS, Przedszkole Bajka, Przedszkole Koralik, Przedszkole Krasnal, Przedszkole nr 1, Przedszkole Promyk, PSONI, Punkt Mały Artysta Wydminy, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa w Spytkowie, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu).

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i za miło spędzony czas. 


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.