W dniach 7-9 września 2018r. w Przedszkolu Miejskim Nr 4 odbyło się kolejne szkolenie tematyczne „Innowacyjność w zakresie stosowania metod i form organizacyjnych sprzyjających rozwijaniu i kształtowaniu u dzieci w wieku przedszkolnym kompetencji kluczowych”

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Kompetencje kluczowe - przedszkolaki przebojowe - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej poprzez rozwój kompetencji kluczowych przedszkolaków z Giżycka”, współfinansowane z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W 20-godzinnym szkoleniu, które poprowadziła Jadwiga Krzyżewska uczestniczyło 16 nauczycielek Przedszkola. Temat szkolenia został zrealizowany w kontekście 100 rocznicy odzyskania niepodległości Polski. Nauczycielki wykazały się dużą pomysłowością w tworzeniu swoich zasobów związanych z tematyką szkolenia.


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.