Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „Kompetencje kluczowe - przedszkolaki przebojowe - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej poprzez rozwój kompetencji kluczowych przedszkolaków z Giżycka”, współfinansowanego z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Tematyczne warsztaty odbyły się w Przedszkolu Miejskim Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku w dniach 19-21 października 2018. Uczestniczyło w nim 16 nauczycielek tego przedszkola. Projekt edukacyjny to metoda nauczania, w której to dziecko lub grupa prowadzą badania na jakiś ważny dla nich temat , który odnosi się do ich życiowych doświadczeń. Kształtuje wiele umiejętności oraz integruje treści programowe wokół różnych obszarów edukacyjnych. Polega na samodzielnym inicjowaniu, planowaniu, wykonywaniu i ocenie realizacji zadań edukacyjnych, a nauczyciel pełni funkcję wspomagającą, kierującą i organizującą.

Szkolenie poprowadziła Jadwiga Krzyżewska.


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.