FLIP BLENDED LEARNING

Flip Blended LearningNauczyciel doradca metodyczny podstaw przedsiębiorczości Marta Koplin poleca webinarium „Narzędzia do aktywizacji uczniów w metodologii Flip Blended Learning".

Termin: 9.03 (czwartek) w godz. 18.30 - 20.00
Link do rejestracji: https://webinar-edu360.konfeo.com/pl/groups

Opis: Webinar będzie poświęcony tematyce narzędzi wspomagających aktywizację uczniów oraz zwiększających ich zaangażowania. We współczesnej edukacji, która coraz odważniej korzysta z rozwiązań online, niezwykle ważne jest, aby studenci/uczniowie byli zaangażowani w proces uczenia się a jednocześnie, aby zajęcia były prowadzone w sposób interaktywny. W trakcie webinaru omówione zostaną różne metody i strategie, które nauczyciele i wykładowcy mogą wykorzystać, aby zapewnić uczniom motywację do nauki i pomóc im osiągać lepsze wyniki.

O Flip Blended można poczytać tu: https://iie.edu.pl/podstawowe-zalozenia/

Prowadzący: dr Michał Aibin - obecnie profesor w British Columbia Institute of Technology w Vancouver w Kanadzie, który podzieli się swoimi doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi aktywizacji studentów. Będzie też okazja do zadawania pytań i dyskusji na temat omawianych zagadnień.

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.