Sieć pedagogów i wychowawców

 

 

Drogie Koleżanki,

Zachęcam do wzięcia udziału w konferencji pt."Robimy wszystko by byli coraz lepsi, a są tylko bardziej smutni – depresja u dzieci i młodzieży” która odbędzie się w Ekomarinie 19 maja 2023 roku w godzinach 9 -15.
Organizatorem jest specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Giżycku.
Szczegóły i rejestracja zawarte są na stronie internetowej SOSW.
Szkolenie jest bezpłatne.
Koordynator sieci pedagogów szkolnych.

W tym Nowym Roku 2023 roku pragnę złożyć Wam życzenia.

Wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień.
Niech Nowy Rok będzie korzystny pod względem prywatnym jak i zawodowym, dając szansę na spełnienie marzeń.
Życzę również wielu okazji do uśmiechu i radości oraz spokoju ducha.

Koordynator sieci Urszula Knyps - Dawidowicz

Uwaga!!! Pedagodzy i Bibliotekarze!!!

Zapraszamy pedagogów szkolnych i nauczycieli bibliotekarzy dnia 11 października 22 r o godz. 13:00 do Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Giżycku, ul. Smętka 5, na warsztaty:

Rola biblioterapii w dostarczaniu wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu doboru i możliwości wykorzystania literatury na zajęciach z dziećmi i młodzieżą.

Koordynator : Urszula Knyps - Dawidowicz

Serdecznie zapraszam pedagogów szkolnych i wychowawców do udziału w spotkaniu nauczycieli współorganizujących proces kształcenia (nauczycieli wspomagających) 28 listopada 2022r. do szkoły nr 3, ul. Wiejska 50, o godz. 17.00 sala nr 17.

W Programie spotkania przewiduje się m.in. wymianę doświadczeń między nauczycielami pełniącymi tą funkcję oraz omówienie form współpracy z pedagogami szkolnymi i wychowawcami. Rola i współpraca pedagoga szkolnego w tych działaniach jest niezbędna. Dlatego bardzo zachęcam do obecności na tym spotkaniu szkoleniowym.

Koordynator sieci U. Knyps - Dawidowicz

Zapraszam, więc wszystkich wychowawców i pedagogów szkolnych powiatu giżyckiego do współpracy i uczestnictwa w szkoleniach w ramach sieci wychowawców i pedagogów szkolnych.
Życzę wszystkim, by mimo trudności, był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję i uznanie otoczenia. Życzę również wytrwałości i wyrozumiałości. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze.

Koordynator sieci wychowawców i pedagogów szkolnych
Urszula Knyps - Dawidowicz

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.