Rekrutacja na studia podyplomowe 2022/2023 - semestr letni

 Studia podyplomowe adresowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera,   
 pragnących pogłębić wiedzę zdobytą w czasie studiów, a także uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

       Szczegółowa oferta studiów podyplomowych

Filia ISP w Giżycku rozpoczyna od 10 stycznia 2023 r. rekrutację na studia podyplomowe organizowane przez Instytut Studiów Podyplomowych w Warszawie

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

  • Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (I lub II stopnia)
  • Potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej  - opłata rekrutacyjna 85 zł. płatna na konto  68 9343 0005 0017 1625 2000 0030
    Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Giżycku, 11-500 Giżycko, ul. Smętka 5  (z dopiskiem "opłata rekrutacyjna - imię i nazwisko")

Wypełniony i podpisany formularz wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia i potwierdzeniem opłaty rekrutacyjnej można dostarczyć osobiście, pocztą lub elektronicznie do Filii ISP w Giżycku.
Umowa studenta studiów podyplomowych zostanie wygenerowana z chwilą wpisania studenta do Wirtualnego Dziekanatu.

Miejsce złożenia dokumentów: 
Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna,
ul. Smętka 5 (wejście od ul. Kościuszki).
11-500 Giżycko
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Promocje:

  • Studenci studiujący jednocześnie drugi kierunek studiów podyplomowych otrzymują zniżkę 50 % czesnego za tańszy kierunek.
  • Absolwenci studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich WSNP (Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych), WSSMiA (Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki), WSKS (Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej), ANS we Wrocławiu (Akademia Nauk Stosowanych we Wrocławiu) otrzymują 20% zniżki czesnego.

Absolwentów kursów kwalifikacyjnych realizowanych przez ośrodki doskonalenia nauczycieli zapraszamy na uzupełniające studia podyplomowe (jeden semestr). Czesne za całość studiów tylko 1200 zł!

Szczegółowe informacje o naborze pod nr telefonu 798 071 011 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.