Uwaga nauczycielu języka angielskiego!!
25 listopada 2021 na zaproszenie Edyty Organek - doradcy metodycznego z języka angielskiego przyjdzie do Giżycka pani Anna Wysocka-Rokita - reprezentująca wydawnictwo Macmillan Polska. Poprowadzi ona dla nauczycieli języka angielskiego dwie sesje.
1. Sesja dla szkół podstawowych (godz. 14:00): „Pisanie na egzaminie ósmoklasisty” - Podczas szkolenia zostaną omówione strategie i techniki jak również nowoczesne narzędzia wspierające rozwijanie umiejętności pisania na lekcjach języka angielskiego w szkole podstawowej.
2. Sesja dla szkół ponadpodstawowych (godz. 15:00): „Matura 2023, kluczowe zmiany” – podczas szkolenia zostaną omówione najważniejsze zmiany w egzaminie maturalnym 2023 i ich wpływ na praktyczną pracę na lekcjach języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych.
Po każdej sesji pani Rokita odpowie na Państwa pytania.
Chętnych nauczycieli prosimy o zapisy poprzez maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 509817789
Zapraszamy

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.