Dnia 6 listopada w Szkole Podstawowej w Perłach odbyło się szkolenie z wykorzystania kart Grabowskiego w edukacji wczesnoszkolnej. Wzięło w nim udział 17 pań z Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Węgorzewie, Szkoły Podstawowej w Węgielsztynie oraz Szkoły Podstawowej w Sobiechach. Nie było czasu na nudę. "Rodzinek", "Domino karciane", "Olimpijczycy" to tylko niektóre z poznanych gier. Panie na sobie poznały smak rywalizacji i emocje jakim towarzyszą rozgrywki.

Warsztaty poprowadziła Pani Maria Malinowska- certyfikowana trenerka Kart Grabowskiego. Warsztaty trwały 6 godzin, podczas których zaprezentowano ponad 20 gier i zabaw przeznaczonych dla uczniów.

Uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe oraz gadżety Kart Grabowskiego (naklejki, zeszyt, długopis, tabliczka mnożenia itp.) oraz certyfikaty z hologramem i indywidualnym numerem.

Podczas warsztatów zorganizowano losowanie zestawów kart Grabowskiego. Tutaj najwięcej szczęści a miały Panie ze Szkoły {Podstawowej w Węgielsztynie.

Dzięki warsztatom Panie poznały atrakcyjne sposoby na naukę dodawania, odejmowania oraz tabliczki mnożenia.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt- Marzena Mokrzecka 605536179.

Po szkoleniu był czas na pogawędki oraz rozmowy z metodykiem Marzeną Mokrzecką. Rozmowy najczęściej dotyczyły awansu zawodowego nauczycieli.

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.