wsnp logo 2018 glowne

Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie jest uczelnią niepubliczną, wpisaną do Rejestru Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 236 (polon.nauka.gov.pl).

Wraz z uczelnią równolegle funkcjonuje Instytut Studiów Podyplomowych, który proponuje bogatą ofertą kształcenia na kierunkach nie tylko pedagogicznych.
Szczegółowe informacje: https://podyplomowe.info/

Studia podyplomowe adresowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, pragnących pogłębić wiedzę zdobytą w czasie studiów, a także uzyskać dodatkowe kwalifikacje. W szczególności adresowane są do nauczycieli wszystkich placówek szkolnych i opiekuńczo – wychowawczych.

Rekrutacja na studia podyplomowe ISP WSNP w punkcie rekrutacyjnym w Giżycku trwa do 30 września 2019 r.

W roku akademickim 2019/2020 proponujemy kierunki:

 • Edukacja i rehabilitacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
 • Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika)
 • Socjoterapia
 • Doradztwo zawodowe
 • Przygotowanie pedagogiczne
 • Zarządzanie w oświacie
 • Inne kierunki pedagogiczne w zależności od liczby studentów.


Przyjęcia na studia na zasadzie kolejności zgłoszeń + opłata rekrutacyjna 100 zł. (płatna podczas składania dokumentów w punkcie rekrutacyjnym w Giżycku).
Niezbędne dokumenty rekrutacyjne:

Wypełnione i podpisane dokumenty można składać osobiście lub pocztą elektroniczną od 19 sierpnia w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Giżycku, 11-500 Giżycko, ul. Smętka 5 w godzinach pracy biblioteki.

Zajęcia odbywają się w wybrane soboty i niedziele w Giżycku.

Szczegółowe informacje o naborze pod nr telefonu 874286663 (po 19 sierpnia) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

27 pażdziernika 2018 r. odbyła się w PBP w Giżycku  inauguracja roku akademickiego 2018/2019  Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie.  Studia podyplomowe w Giżycku rozpocznie 104 studentów, a 20 studentów z naboru zimowego ukończy studia w lutym przyszłego roku. 


 

W dniach 16-17 sierpnia 2018r. w ramach Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie realizowanych w Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Giżycku w roku akademickim 2017/2018 odbyły się fakultatywne zajęcia obejmujące specjalistyczne warsztaty w zakresie umiejętności wychowawczych według ogólnopolskiego programu „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. W treningu prowadzonym przez trenera, edukatora programu- Krystynę Adaśko oraz realizatora programu - Grażynę Kmiecik, wzięło udział 19 nauczycieli – studentów Studiów Podyplomowych WSNP w Warszawie, studiujących w Giżycku. Studenci uczestniczący w intensywnym 10 modułowym treningu wyposażeni zostali w wiedzę, kompetencje oraz kompletny zestaw materiałów merytorycznych programu „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, a przede wszystkim uzyskali nowe - dodatkowe kompetencje, w zakresie umiejętności wychowawczych. Najważniejszym atutem intensywnego weekendowego warsztatu docenionego przez studentów uczestniczących w treningu był poza wysoką wartością merytoryczną, fakt, że w ramach Studiów Podyplomowych zdobyli dodatkowe kompetencje, które wykorzystają jako pedagodzy różnych profesji. WSZYSTKIM PAŃSTWU GRATULUJEMY i ŻYCZYMY POWODZENIA!


 

 instytut  logo wsnp 3

 

 

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Giżycku

i Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie

organizują w roku szkolnym 2018/2019

studia podyplomowe:

 

 Kontakt:

 1. telefon 87 428 66 63
 2. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje:

 1. informacje o studiach podyplomowych
 2. pełny katalog studiów podyplomowych
 3. umowa o kształcenie
 4. zasady wnoszenia opłat za studia podyplomowe
 5. www.podyplomowe.info

Rekrutacja na studia jest otwarta i trwa do 30 września.

Dokumenty rekrutacyjne:

 1. formularz zgłoszeniowy (wypełnij, podpisz i dostarcz wraz z innymi niezbędnymi dokumentami)

formularz w wersji .pdf

formularz w wersji .doc

   2. dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich)

 

Miejsce składania dokumentów:

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna

ul. Smętka 5

11-500 Giżycko

 
Zajęcia będą się odbywać systemem weekendowym w Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Giżycku, ul. Smętka 5

 


W roku akademickim 2017/2018 studia podyplomowe realizowane w Giżycku we współpracy z Instytutem Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie ukończyło łącznie na 15 kierunkach pedagogicznych 92 studentów. 

Zajęcia odbywały się w trybie niestacjonarnym w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej.


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.