Studia MBA

Ośrodek rekrutacyjny Instytutu Studiów Podyplomowych w Giżycku rozpoczyna  rekrutację na studia MBA organizowane przez Szkołę Główną Krajową z siedzibą w Warszawie.

Studia MBA w Szkole Głównej Krajowej

To jedne z najbardziej prestiżowych studiów podyplomowych na świecie. Są prowadzone przez wybitnych specjalistów. MBA to skrót od angielskich słów „Master of Business Administration” (co można przetłumaczyć jako „Mistrz Zarządzania Przedsiębiorstwem”). Tytuł jest rozpoznawany i uznawany na całym świecie, absolwenci studiów MBA piastują najważniejsze stanowiska w większości międzynarodowych przedsiębiorstw.

Nasze studia są dla każdego, kto chce zwiększyć swoją wiedzę i uzyskać nowe umiejętności. W szczególności adresowane są dla osób zajmujących się zarządzaniem w oświacie. Prawo do studiowania przysługuje każdej osobie z wykształceniem wyższym (zarówno na poziomie licencjackim jak magisterskim). Jest to również sposób na otwarcie nowych możliwości rozwoju zawodowego.

Tytuł MBA otwiera nowe możliwości. W Polsce daje możliwość zajmowania stanowisk kierowniczych w oświacie oraz zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Ponadto otwiera drogę do kariery w krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach i organizacjach.

 Szczegółowe informacje o studiach na stronie: https://mba.sgk.edu.pl/


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.