Rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów

28 października 2019r. w Ełku odbyła się regionalna konferencja pt. „Rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów”. Spotkanie przygotowali i poprowadzili nauczycieli matematyki a zarazem doradcy metodyczni: pani Ewa Ładna (SP 3 Giżycko, PORE Giżycko) oraz pan Tomasz Wierzchowski (LO Węgorzewo, MODN Ełk).

Uroczystego otwarcia dokonali pani Bożena Giedziuszewicz – Dyrektor PORE w Giżycku oraz pan Michał Jodko - Dyrektor MODN w Ełku.
Konferencja nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Ełku, Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Giżycku, Firmy Edukacyjno-Wydawniczej ELITMAT, Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, Koła Pomorskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania Filia w Ełku.

Rosnąca z dnia na dzień liczba chętnych na szkolenie zmusiła organizatorów do zmiany miejsca spotkania z sali MODN na aulę WSFiZ. W konferencji wzięło udział 180 osób z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego oraz mazowieckiego.
Poniżej fotorelacja z konfeencji.

 


 

Strona internetowa PORE w Giżycku używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.